Objavilo sa ďalšie potvrdenie PC verzie Red Dead Redemption 2

Objavilo sa ďalšie potvrdenie PC verzie Red Dead Redemption 2

 

Hra bude podľa všetkého podporovať DirectX 12.

Po minulotýždňovej špekulácii o existencii PC verzie Red Dead Redemption 2 vďaka údajom z Rockstar Social Club prichádzajú ďalšie. Takže tí, ktorí si hovoria neveriaci Tomášovia majú ďalší dôvod veriť, že PC verzia tejto westernovej hry od Rockstaru je reálna a príde možno už čoskoro.

Používateľ na GTAforums rollschuc2282 totiž našiel v Red Dead Redemption 2 Companion App nastavenia, ktoré budú súčasťou PC verzie tejto hry. Taktiež vyvrátil špekulácie, že ide o nastavenia z GTA V, ktoré boli omylom ponechané v tejto aplikácii, pretože medzi nastaveniami v GTA V a Red Dead Redemption 2 budú očividne nejaké rozdiely.

Napríklad, podľa niektorých nastavení bude Red Dead Redemption 2 na PC podporovať DirectX 12. Hra bude mať, na rozdiel od GTA V úroveň detailov až do Ultra a taktiež prinesie ďalšie „slidere,“ ktoré majú PC hráči tak veľmi radi. Všetky "leaknuté" nastavenia a celú diskusiu si môžete prečítať na GTAforums. 

Vyzerá to teda, že je iba otázkou času, kedy príde k oficiálnemu ohláseniu PC verzie tejto hry a vydavateľ, Take-Two čaká pravdepodobne len na ideálne načasovanie.

Zdroj: GTAforums

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk