Juventus Turín v tohtoročnej hre FIFA nenájdete. Bude iba v PES

Juventus Turín v tohtoročnej hre FIFA nenájdete. Bude iba v PES

 

Ronaldo v oficiálnom drese iba v hre od Konami.

Ešte stále sme si nezvykli, že spoločnosť Konami premenovala sériu PES na eFootball PES 2020. Každopádne, časom to nebude problém.

Taktiež nebude problém zvyknúť si, že v hre sa budú vyskytovať oficiálne dresy, štadión a znaky klubu Juventus Turín. Lenže nejde o len takú obyčajnú zmluvu medzi tvorcami hry a klubom, ale o zmluvu exkluzívnu.

Čo to v praxi znamená? Že ak si chcete zahrať za Juventus Turín s oficiálnymi dresmi, oficiálnym logom a na oficiálnom štadióne Allianz Stadium, tak vašou jedinou možnosťou bude v tomto roku séria eFootball PES 2020. V hre FIFA 20 tieto prvky nenájdete.

Je to veľký paradox, pretože Cristiano Ronaldo bol ešte v minulom roku oficiálnou tvárou hry FIFA 19. Prešiel však iba rok a aj on, respektíve jeho klub vymenili sériu FIFA za priameho konkurenta. Taktiež to spôsobí zaujímavú situáciu, pretože práva na Seriu A (najvyššia Talianska futbalová súťaž) vlastní EA Sports, no v hre nebude majster tejto ligy v oficiálnej verzii.

Vzhľadom na to, že sme si zvykli, že skôr EA Sports získava exkluzívne práva na ligy/tímy/hráčov ide o celkom prekvapujúci krok. Uvidíme, či to predajom série pomôže a ako sa so situáciou vysporiada EA.

eFootball PES 2020 vychádza 10. septembra na PC, Xbox One a Playstation 4

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk