Posledná veľká aktualizácia Ghost Recon: Wildlands bude zdarma pre všetkých

Posledná veľká aktualizácia Ghost Recon: Wildlands bude zdarma pre všetkých

Prinesie nový herný mód.

Už dnes sa hráči hry Ghost Recon Wildlands dočkajú labutej piesne pre hru. Posledného veľkého updatu, ktorý prinesie do hry úplne nový mód. Po jeho vydaní už hra nebude podporovaná novým obsahom a patche sa budú zameriavať výlučne na opravy problémov s hrou. Autori sa presunú ku Ghost Recon: Breakthrough.

Tento mód sa nazýva Mercenaries a Ubisoft ho popisuje ako PvPvE mód pre 8 hráčov rozdelený do troch fáz:

  • Fáza 1: Preskúmavanie – Hráči budú na začiatku zápasu zhodení do boja bez zbraní a výbavy. Budú musieť lokalizovať aktívne rádiové vysielače a aktivovať ich, aby zistili, kde sa nachádza bod, odkiaľ ich vyzdvihne vrtulník.
    Na to aby ho našli, musia lokalizovať informácie a pri každej z nich budú môcť získať buď pozíciu nepriateľov, pozíciu zbraní a výbavy, alebo pozíciu vozidla. Každý zdroj informácie sa však bude dať použiť iba raz. Počas tejto fázy budete bojovať proti ostatným hráčom, ale aj proti AI vojakom frakcie Unidad.
  • Fáza 2: Helikoptéry – Keď aktivujete tri rádiové vysielače, helikoptéry začnú prilietať na bod vyzdvihnutia. Keď začnú pristávať, jeho poloha bude zobrazená všetkým hráčom. Hráči však môžu ďalej získavať zdroje informácie, aby získali lepšiu výbavu.
  • Fáza 3: Extrakcia – Keď sa dostanete na miesto vyzdvihnutia, musíte naplniť „bar“ na extrakciu. Ten plníte tak, že sa zdržiavate v blízkosti miesta vyzdvihnutia.

Tento mód vyzerá byť zaujímavou kombináciou Battle Royale prvkov s klasickým PvE. Uvidíme, ako to dopadne.

Zdroj: DSOGaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk