Pripravte sa! Valve už čoskoro kompletne zmení vzhľad Steamu
Fáma

Pripravte sa! Valve už čoskoro kompletne zmení vzhľad Steamu

 

Jednotka na trhu sa chystá na veľkú zmenu.

Aj napriek narastajúcej konkurencii je Steam stále jednotkou na trhu s digitálnymi PC hrami a dlhú dobu to pravdepodobne aj tak ostane. No, ak si chce Valve túto pozíciu udržať, tak musí kráčať s dobou a preto má táto spoločnosť v pláne kompletne prekopať vzhľad Steam klienta.

O jeho existencii sa šuškalo prakticky od začiatku roka, kedy to prezradilo samotné Valve a následne sa rôznymi kanálmi dostávali k hráčom informácie o tomto redizajne spolu s obrázkami, ako bude Steam po novom vyzerať.
Momentálne dokonca údajne prebieha testovanie u niektorých používateľov, no čaká sa na to, kedy sa Valve rozhodne tento redizajn sprístupniť všetkým.

Zdroj blízky spoločnosti Valve tvrdí, že spoločnosť plánuje začať distribúciu nového Steamu v priebehu Augusta. Najprv sa tejto aktualizácie dočkajú tí, ktorí sú členmi BETA distribúcie Steamu a následne aj ďalší hráči.

Ako môžete sami vidieť, nový redizajn dá viac do popredia zberateľské kartičky, dostupný komunitný obsah, ale aj platené DLC pre jednotlivé hry. Podľa informácií Valve chcú taktiež zabezpečiť lepšiu komunikáciu medzi vývojármi hry a komunitou, no čo to znamená, to zatiaľ nevieme. Taktiež sa aktivita vašich priateľov presunie do jednotlivých kariet s hrou namiesto kompletného zobrazenia, ako to funguje doteraz.

Zdroj: AndroidMarvel

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk