• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • AKTUALIZÁCIA: Ospravedlňujeme sa za mylnú informáciu - Slovensko je v exkluzívnom zozname krajín, kde si niektoré časti GTA Online nezahráte
AKTUALIZÁCIA: Ospravedlňujeme sa za mylnú informáciu - Slovensko je v exkluzívnom zozname krajín, kde si niektoré časti GTA Online nezahráte
Update

AKTUALIZÁCIA: Ospravedlňujeme sa za mylnú informáciu - Slovensko je v exkluzívnom zozname krajín, kde si niektoré časti GTA Online nezahráte

 

Rovnaký prípad, ako pri Red Dead Redemption 2.

AKTUALIZÁCIA Z vlastnej skúsenosti (Xbox One verzia) vieme, že Blackjack nám nebolo umožnené spustiť. Viacerí hráči na sociálnej sieti Facebook nám však nahlásili, že oni so spustením Blackjacku nemali problém. Zdá sa, že problém nastal na strane autora článku. Ospravedlňujeme sa za poskytnutie mylnej informácie. Blackjack je dostupný na Slovensku. Chýba však hráčom v Česku.

Pôvodný článok

Možno si spomínate, keď pred niekoľkými týždňami Rockstar sprístupnil poker do Red Dead Online, no v našej krajine bol nedostupný. Rockstar tvrdil, že je to kvôli miestnej legislatíve, respektíve kvôli tomu, že Rockstar nechce tieto záležitosti riešiť, tak radšej možnosť pokru u nás a ďalších krajinách vypol natrvalo.

A vyzerá to tak, že nejde o ojedinelý prípad. Včera spoločnosť Rockstar vydala aktualizáciu pre svoju dojnú kravu, GTA Online, ktorej hlavným ťahákom je otvorenie herného kasína s názvom Diamond Casino & Resort. Ten umožňuje venovať sa rôznym hrám hazardného charakteru, no nás Rockstar opäť oželel.

Ak teda žijete na Slovensku alebo v niektorej z ďalších dotknutých krajín, tak nebudete mať k dispozícii možnosť hrať Blackjack. Ak sa o to pokúsite, tak hra vás upozorní, že váš účet oprávnenie na vykonanie tejto transakcie a požiada vás o navštívenie podpory. Misie a ďalší obsah je dostupný aj pre Slovákov. Jediný spôsob, ako toto obmedzenie obísť je používanie VPN, to už je však samostatná kapitola.

Rockstar nás tak zaradil do exkluzívneho zoznamu 50 krajín, kde je táto možnosť zablokovaná. V tomto zozname sú aj krajiny ako Česko, Cyprus, Argentína, Izrael, Grécko, Fínsko, Poľsko, Saudská Arábia, Vietnam, Katar a ďalšie.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk