Heuréka! Destiny 2 už funguje na Ryzen 3 procesoroch

Heuréka! Destiny 2 už funguje na Ryzen 3 procesoroch

Ešte jeden krok a hotovo.

Prakticky hneď po vydaní nový procesorov Ryzen od AMD, ktoré mimochodom podkurujú Intelu výrazným spôsobom, sa zistilo, že nie všetko je s kostolným poriadkom. Objavili sa totiž problémy s voltážou procesorov a taktiež sa na nich nedala spustiť hra Destiny 2. O tom sme vás informovali.

No oprava tohto problému trvala vyše mesiaca a aj napriek tomu nejde o klasickú opravu. Chyba totiž nebola na strane Bungie, ale na strane AMD a preto sme za opravou museli počkať za výrobcom procesorov.

Na to, aby ste tento problém opravili budete potrebovať ovládač pre chipset s číslom 1.07.29, ktorý bol vydaný ako Beta ovládač a rieši špecificky práve tento problém: „Naše analýzy ukázali, že niekoľko populárnych softvérov a hier považuje procesor ako aplikácie s nízkym CPU profilom a tým pádom nevie vyžiadať od procesora vysoký výkon. Tretia generácia Ryzen procesorov je navrhnutá tak, aby bola extrémne responzívna na požiadavky na vysoký výkon a to spôsobilo tieto anomálie. Naše riešenie spočíva v zmene AMD Ryzen Balanced power plan, aby sa tieto problémy odstránili," povedal inžinier AMD Robert Hallock.

Ovládač pre čipset si môžu majitelia nových Ryzen procesorov stiahnuť prostredníctvom tohto linku.

Zdroj: TechRadar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk