Jeseň priblíži Fallout 76 viac k Falloutu 3. Bethesda totiž chystá veľké veci

Jeseň priblíži Fallout 76 viac k Falloutu 3. Bethesda totiž chystá veľké veci

Uvidíme, či svojim slovám aj dostoja.

Vydanie Falloutu 76 sa asi nedá označiť inak ako fiasko. Prakticky všetko, čoho sa Bethesda dotkla sa pokazilo a výsledkom toho je, že reputácia štúdia výrazne poklesla. Tvorcovia hry však v útrobách štúdia kujú novú aktualizáciu, ktorá prinesie vytúžené zmeny.

Tá má názov Wastelanders a jednou z hlavných fíčuriek bude implementácia NPC postáv. To síce asi nemusíme oslavovať ako revolúciu v sérii, no každopádne je to krok vpred. Bethesda nám však priblížila, ako budú fungovať rozhovory s NPC postavami v tejto online hre. Podľa tvrdení vývojára hry Jeffa Gardinera bude systém rozhovorov viac pripomínať Fallout 3 a nie Fallout 4, čím chcel naznačiť, že namiesto generických odpovedí, budete mať k dispozícii komplexné odpovede.

Táto aktualizácia taktiež prinesie nové zbrane, nové misie, nových nepriateľov a nové frakcie. Vydanie tejto aktualizácie je naplánované na november a bude zdarma pre všetkých hráčov hry.

To však nie je všetko. Vývojári prakticky už od vydania sľubujú, že dajú hráčom možnosť privátnych serverov. Podľa Bethesdy sú však „bližšie ako si myslíme,“ no Gardiner nešpecifikoval konkrétny čas, kedy sa na ne hráči môžu tešiť.

Ďalšou veľkou aktualizáciou v hre bude úplne nová mapa do tamojšieho Battle Royale módu s názvom Morgantown Airport and Vault-Tec University. Tá príde hráčom k septembri a k tomu vývojári pripoja aj možnosť výberu perkov počas hrania Battle Royale zápasu.

Poslednou veľkou správou týkajúcou sa Falloutu 76 je fakt, že do hry prídu Raidy. Prvý z nich, Vault 94 bude spustený 20. augusta. Raid vo Falloute 76 bude aktivitou pre 4 hráčov, pričom na výber budú tri úrovne náročnosti. Podľa Gardinera budú hráči vystavení logickým hádankám a odmenou bude Power Armor, ktorá je pokrytá všakovakými rastlinami. Pôjde o najväčšiu výzvu, ktorej budú čeliť hráči Falloutu 76. 

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk