Tvorcovia Hitmana pracujú na pokračovaní a aj na tajnom neohlásenom projekte

Tvorcovia Hitmana pracujú na pokračovaní a aj na tajnom neohlásenom projekte

 

Vrátia sa pravdepodobne aj epizódy.

Pred niekoľkými dňami uverejnil Youtube kanál NoClip dokument o histórii štúdia IO Interactive. Toto dánske štúdio sa preslávilo hlavne vďaka sérii o holohlavom zabijakovi, ktorý má na temene vytetovaný čiarový kód. Za projektom NoClip stojí bývalý redaktor Gamespotu, Danny O’Dwyer a celý si môžete pozrieť tu.

Každopádne, šéf štúdia Hakan Abrak v rozhovore potvrdil, že štúdio už teraz pracuje na treťom pokračovaní reštartovanej série a ten bude obsahovať celú ságu Hitmana. To znamená, že hra bude postupne obsahovať všetky lokácie od Paríža v prvom Hitmanovi až po nové lokácie v trojke. Abrak taktiež naznačil, že tretí Hitman by sa mohol vrátiť k epizodickej štruktúre vydávania.

To znamená, že podobne ako Hitman z roku 2016 by boli vydávané jednotlivé lokácie postupne a nie naraz ako to bolo pri dvojke. Vtedy však bolo štúdio za tento krok kritizované, takže je otázne, aká bude reakcia publika.

O’Dwyer však na konci dokumentu prezradil, že druhý tím štúdia pracuje na novej neohlásenej hre: „Zatiaľ čo mnoho vývojárov pracuje novom obsahu pre Hitman sériu, väčšina štúdia v Kodani pracuje na niečom tajnom, vzrušujúcom a novom.“ Zdá sa teda, že sa od štúdia dočkáme nového zážitku. Aj keď osobne by sme sa nebránili tomu, aby oživili značku Freedom Fighters.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk