Twitch vám novou aplikáciou pomôže vo vašich streamovacích začiatkoch

Twitch vám novou aplikáciou pomôže vo vašich streamovacích začiatkoch

 

Žiadny OBS.

Spoločnosť Twitch oznámila vydanie novej aplikácie s názvom Twitch Studio. Po rokoch teda konečne nebudete na rozbeh svojej sľubnej kariéry na Twitchi potrebovať žiaden externý softvér. Všetky vaše potreby pokryje táto aplikácia.

„Počúvali sme spätnú väzbu našich fanúšikov, keď nám rozprávali o svojich zážitkoch z používania našej služby, keď začínali streamovať. A jeden z najväčších problémov bol ten, že zatiaľ čo streamovanie ako také je zábavné, je ťažké preraziť, pretože latka je nastavená vysoko,“ povedal Cheng Cheng, produktový manažér Twitchu.

Predtým bolo prakticky nutné stiahnuť si softvér OBS, nastaviť si ho, čo mohlo trvať dlhú dobu. A práve to má Twitch Studio zmeniť: „Nechceme na streamerov hodiť hodiny nastavovania. Chceme, aby ste mohli začať rýchlo a užívať si samotné streamovanie.“

Vývoj softvéru trval niekoľko mesiacov a priniesol so sebou mnoho komplikácií. Nakoniec sa to ale podarilo a výsledkom je užívateľsky prívetivý nástroj pre začiatočníkov. Presne na toto kládol dôraz aj Cheng, ktorý povedal, že úlohou Twitch Studio nie je konkurovať Streamlabs a Xsplitu, ale ponúknuť možnosť tým, ktorí začínajú.

Beta verziu softvéru si môže po registrácii stiahnuť tu

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk