Red Dead Redemption 2 na PC a Google Stadia čoskoro. Na PC ako Epic Store exkluzivita!
Fáma

Red Dead Redemption 2 na PC a Google Stadia čoskoro. Na PC ako Epic Store exkluzivita!

 

Čo je nové vo svete špekulácií?

Asi mnohí z vás chcú vedieť, kedy sa dočkáme PC verzie Red Dead Redemption 2. Asi sa zhodneme, že je prakticky isté, že PC verzia hry bude, otázkou zostáva len to, kedy sa dočkáme oficiálneho potvrdenia a kedy sa dočkáme samotného vydania.

Zdá sa však, že minimálne tá prvá polovica otázky bude zodpovedaná už čoskoro. Teda aspoň podľa posledných špekulácií. Tie tvrdia, že 19. augusta na Stadia Connect sa dočkáme oficiálneho oznámenia, že Red Dead Redemption 2 bude dostupný na platforme Google Stadia hneď po vydaní služby, ktoré je naplánované na november 2019 (medzi podporovanými krajinami však nie je Slovensko).

Hneď hodinu na to, počas podujatia Opening Night Live však príde aj k ohláseniu PC verzie tejto hry, ktorá príde niekedy počas jesene tohto roka spolu s „enhanced editorom“ a samozrejme s vylepšeným grafickým spracovaním.

Teraz však trochu horšia správa. Podľa týchto špekulácii bude hra exkluzívna pre Epic Games Store, podobne ako iné hry od vydavateľa Take-Two v podobe Borderlands 3, The Outer Worlds a Ancestors: The Humankind Odyssey. Na Steame sa hra ukáže až po vypršaní tejto exkluzivity.

Tieto informácie zverejnil rovnaký užívateľ, ktorý prednedávnom objavil v súboroch Rockstar Social Clubu zmienky o PC verzii tejto hry. Čiže, aj keď je to špekulácia, ktorú treba brať s rezervou, rôznych informácií o existencii PC verzie pribúda a preto by sme sa nedivili, ak by tieto informácie boli pravdivé.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk