Borderlands 3 určite nebude poslednou hrou v sérii

Borderlands 3 určite nebude poslednou hrou v sérii

Gearbox má totiž formulu, ktorá funguje.

Asi málokto pochybuje o tom, že Borderlands 3 bude patriť medzi najpredávanejšie hry tohto roka. Dlhé čakanie na tretí diel v kombinácii s vylepšeniami, ktoré do trojky vývojári priniesli ukazujú na to, že prestávka v podobe Battleborn vývojárom len a len prospela. A zdá sa, že trojkou sa to neskončí.

Webu Dualshockers to prezradili dvaja vedúci scenáristi hry Danny Homan a Sam Winkler. Obaja sú hrdí na to, čo dokázali vytvoriť s Borderlands 3 pretože podľa ich slov trojka „ukončí mnoho príbehov, ktoré sú rozpracované už od jednotky,“ no zároveň tvrdia, že vždy existuje viac priestoru na ďalšie príbehy zo sveta Borderlands. Pre nich je to sága, ktorá bude pokračovať a preto je zrejmé, že aj keď sa príbehy niektorých postáv skončia, tak naopak, začnú sa nové príbehy.

A len tak mimochodom. Vývojári upravili popis hry na Epic Games Store s informáciou, že hra bude obsahovať nepopulárnu anti-tamper ochranu Denuvo, takže ak patríte do klubu v ktorom je zakázané používať Denuvo, tak si budete musieť počkať na jeho odstránenie.

Borderlands 3 vychádza 13. septembra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Dualshockers

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk