Herný titul Zeus Begins nás prenesie cez Steam do 16-bitového sveta

Herný titul Zeus Begins nás prenesie cez Steam do 16-bitového sveta

 

Trochu nostalgie nezaškodí...

...o to viac, keď sa v dnešnom hernom svete derú do popredia pojmy ako raytracing, fotorealistická grafika a podobne. Ak sa vám sem tam cnie za 16-bitovým svetom videohier, možno vás zaujme práve tento herný titul.

Hra Zeus Begins je výsledkom práce nezávislého vývojára z The Dudes Games, ktorý tvorí jeden človek menom Javier Vázquez. Jedná sa o bojovú arkádovku, zasadenú do 16-bitového sveta, ktorá sa odohráva v antickom Grécku. Autor sa pri vývoji hry inšpiroval klasickými arkádovkami 80-tych rokov, ako Double Dragon a Golden Axe.

Hra nám ponúkne pixel artovú grafiku, originálnu doprovodnú hudbu, finálnych bossov a rôzne bonusové levely. Počas hrania sa môžeme stretnúť s mnohými odkazmi na rôzne filmy, anime a iné tituly.

„Zeus Begins je klasická rúbačka, v ktorej možete titánom a bohom nakopať zadky. Hra prináša spomienky na zlatú éru videohier“, uvádza vývojár Javier Vázquez.

Herný titul Zeus Begins uzrel svetlo sveta dňa 15. augusta 2019. Dostupný je pre PC hráčov, pričom stiahnuť si ju môžete na Steame za prijateľnú cenu 7,37 €.

Zdroj: thegg.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk