World of Warcraft je späť! V klasickej podobe a s klasickými problémami

World of Warcraft je späť! V klasickej podobe a s klasickými problémami

 

Blizzard včera vypustil monštrum na svet.

Dlhoočakávaný World of Warcraft: Classic bol včera vydaný spoločnosťou Blizzard a ak si teda chcete zaloviť v spomienkach pri hraní hry, ktorú ste začali hrať pred pätnástimi rokmi, tak teraz je vaša ideálna príležitosť. A aby toho nebolo málo, Blizzard si na počesť World of Warcraft: Classic chce s nami pripiť. Takže, nazdravie!

A nebolo by to spustenie World of Warcraft, keby ste hodnú chvíľu nestrávili v čakačke na pripojenie. Prakticky hneď po spustení hry hlásilo WoWko vyše hodinovú čakaciu dobu na niektorých serveroch a taktiež problémy s pripojením a spoločnosť oznámila, že pracuje na pridaní ďalších serverov, ktoré by nápor hráčov zvládli.

Blizzard oznámil, že ešte pred vydaním hry si svoje postavy na hranie pripravilo vyše dvoch miliónov hráčov, čo znamená, že veľké množstvo hráčov sa vydalo opäť do sveta Azerothu v pôvodnom stave, takže očakávajte ďalšie problémy a čakanie.

Možno to znie divne, že znovuvydanie 15 rokov starej hry pritiahlo toľko pozornosti, no reč je o World of Warcraft, ktorá stále patrí k tým najhrávanejším hrám na svete. A keď o tom pochybujete, tak počas včerajšieho spustenia sledovalo hráčov na Twitchi hrať World of Warcraft: Classic vyše 1,1 milióna divákov, pričom najväčší kúsok z tohto „koláča“ si odkrojil populárny streamer Asmongold.

U nás je spustenie naplánované na 12:00 nášho času. Pridáte sa?

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk