Apex Legends dostane novú zbraň a novú postavu

Apex Legends dostane novú zbraň a novú postavu

 

Jedna známa a druhá neznáma.

Na Gamestop konferencii bola okrem nového traileru na The Last of Us: Part 2 predstavená aj nová nádielka obsahu, ktorého sa dočkajú hráči populárnej Battle Royale hry Apex Legends. Nejde teda o oficiálne screenshoty a informácie, no faktom zostáva, že tieto postavy a predmety boli nájdené v súboroch hry, takže je prakticky isté, že ich čoskoro uvidíme.

Nová postava v hre sa bude volať Crypto a vyzerá celkom zaujímavo. Jeho taktická schopnosť má názov Aerial Drone a bude to prieskumný dron, ktorý sa môže vzdialiť na 200 m od postavy a zisťovať, či je vonku bezpečne.

Pasívna schopnosť má názov Neuro Link, ktorá umožní, aby vaši spoluhráči mohli vidieť to, čo vidí váš dron a zvýrazní vám nepriateľov do diaľky 30m.

Ultimátna schopnosť je Weapon Drone EMP. Ten udelí poškodenie štítov, spomalí nepriateľov a deaktivuje všetky pasce.

Druhým „predmetom,“ ktorý bol predstavený je stará-známa Charge Rifle, ktorú určite poznáte zo série Titanfall. Či sa nejak zmenila pri prechode do Apex Legends nie je známe.

A posledný obrázok nám predstavuje nový skin pre postavu Gibraltar, ktorý bol zombifikovaný. To by mohlo naznačovať, že Respawn chystá na Halloween nejaké špeciálne in-game podujatie.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk