Nepredplácajte si (zatiaľ) Uplay+. Prídete o peniaze a nedostanete nič
Update

Nepredplácajte si (zatiaľ) Uplay+. Prídete o peniaze a nedostanete nič

 

Nie príliš úspešný začiatok.

Ubisoft dnes oficiálne spustil svoju novú službu predplatného s názvom Uplay + vďaka ktorej máte za jeden mesačný poplatok prístup k vyše 100 hrám od tohto vydavateľa. A mnoho hráčov je v pokušení si službu aktivovať, pretože až do 30. septembra je služba zdarma, čo vám dáva možnosť vyskúšať si niektoré hry, ktoré ste si ešte nekúpili.

Vyzerá to však tak, že nie všetko je v Ubisofte je s kostolným poriadkom. Mnoho užívateľov totiž hlási, že po tom, čo si aktivujú službu, tak sa im služba jednoducho neaktivuje, no peniaze im stiahne napriek tomu, že prvý mesiac má byť zdarma. Niektorí tak skúsili službu aktivovať niekoľkokrát a po každom pokuse im z účtu zmizlo 14,99€, no na oplátku nedostali nič.

Ubisoft prostredníctvom svojich fór tvrdí, že stiahnutie peňazí je normálne a slúži na overenie platobnej metódy (a následne budú po určitom čase vrátené), no to nevysvetľuje, prečo služba následne nie je aktivovaná. Takže je dosť pravdepodobné, že spoločnosť nevychytala všetky muchy.

Preto vám pri jej aktivovaní radíme opatrnosť, pretože môžete zabiť niekoľko hodín na Ubisoft podpore s problémom, ktorý nemal vôbec nastať.

Ba čo viac, zo služby Uplay a teda aj Uplay + dnes nenápadne zmizla hra Anno 1800, takže ak ste chceli Uplay + použiť na vyskúšanie tejto hry, tak máte smolu. Ubisoft však tvrdí, že na odstránení problému pracuje.

UPDATE: Odporúčame vám sledovať oficiálne fóra Ubisoftu, kde je status všetkých problémov s Uplay +

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk