Tento skvelý nástroj vám umožní ľahko migrovať všetky hry do Steamu

Tento skvelý nástroj vám umožní ľahko migrovať všetky hry do Steamu

 

Keď už musíte mať 500 klientov.

PC herný trh je dosť rozštiepený. Ak nechcete, aby vám nejaká hra ušla, musíte prakticky mať nainštalovaných niekoľko klientov, ako napríklad Steam, Epic Games Store, uPlay, Origin, Battle.net, GOG a ďalšie. Preto by bolo skvelé, keby existoval nejaký softvér, ktorý by vám „zrazil“ všetky hry, ktoré vlastníte dokopy.

O takýto softvér sa pokúša napríklad spoločnosť GOG so svojim klientom GOG Galaxy 2.0, no predsa len, ak vaše srdce plesá pri pohľade na Steam, tak chcete mať všetky hry pokope tam.

Lenže pridávanie nonSteam hier do vašej knižnice je zdĺhavý a otravný proces. Keby tak existoval spôsob, ako to celé urýchliť, však?

To si pravdepodobne povedala trojica vývojárov, ktorí vystupujú pod prezývkami doZennn, PhantomGames a MichaelDay a vytvorili aplikáciu s názvom SteamGridDB Manager.

Táto jednoduchá a funkčná aplikácia vám umožní importovať hry priamo do vašej Steam knižnice z ostatných klientov, ktorých máte vo svojom počítači. Momentálne podporuje klientov Origin, Uplay, Epic Games, Battle.net, GOG.com a Discord. Navyše, pri každej jednej hre si následne môžete zmeniť obrázok, ktorý bude k hre priradený v Big Picture móde.

SteamGridDB Manager si môžete stiahnuť napríklad cez GitHub, alebo cez oficiálnu stránku projektu .

Zdroj: SteamGridDB

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk