NBA 2K20 je ďalšou obeťou masívneho bombardovania negatívnymi recenziami

NBA 2K20 je ďalšou obeťou masívneho bombardovania negatívnymi recenziami

 

Dôvod je presne ten, na ktorý myslíte.

NBA od Take-Two to na Steame nikdy nemala jednoduché. Zdá sa však, že v tomto roku to vývojári a vydavateľ s mikrotransakciami v hre tak trochu prehnali a hráči im to dávajú pocítiť na hodnotení najnovšieho prírastku do série na Steame.

Po niekoľkých dňoch predaja totiž pri hre na Steame svieti kolónka „Overwhelmingly Negative,“ pričom iba 16% všetkých recenzií je pozitívnych. Mnohí hráči tvrdia, že NBA 2K20 je oveľa viac virtuálne kasíno ako basketbalová hra.

Hra dostáva prívlastky ako „najhoršia verzia NBA 2K, ktorú hráči hrali“ a taktiež sa sťažujú, že prečo im Take 2 pridalo do ich simulátora gamblingu basketbal, ktorý musia hrať (ak by niekomu nedocvaklo, je to myslené sarkasticky).

Nie je to prvá a očividne ani posledná NBA 2K hra, ktorú hráči v recenziách zvozili pod čiernu zem. NBA 2K19 je stále ohodnotená „Mostly Negative“ recenziami, podobne ako NBA 2K18. Asi ťažko však predpokladať zmenu, pokiaľ sa hra bude predávať ako teplé rožky a vydavateľovi hry tak môže byť šum a fuk, čo je napísané v užívateľských recenziách na Steame. A to aj napriek šialeným upútavkám, ktoré k hre dokázali vytvoriť.

Zároveň však nejde o prípad negatívneho bombardovania, ktoré Valve zcenzuruje, pretože negatívne recenzie sa netýkajú niečoho, čo nepriamo súvisí s hrou ale stavom v ktorom sa hra nachádza. 

Zdroj: Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk