Iba kozmetické mikrotransakcie? Pffff! Fallout 76 opäť "hviezdi"

Iba kozmetické mikrotransakcie? Pffff! Fallout 76 opäť "hviezdi"

 

Ďalší z radu patchov bol vydaný.

Patch 13 je jeho poradové číslo a pre hráčov Fallout 76 (tých, ktorí ešte zostali) prináša mnoho opráv bugov, QOL vylepšení, a balansov. No hlavne prináša mapu Morgantown do módu Nuclear Winter.

Ak neviete, čo Nuclear Witner je, tak je to vlastne Battle Royale mód vo Fallout 76. Nová mapa v tomto móde prinesie miesta pre snajperov, veľké prevýšenie, ktoré vám umožní dokonalo plánovať ďalší postup, farmy, mestečká ale aj lúky.

Mapa bola predstavená na tohtoročnom QuakeCone a konečne sa dostala do rúk hráčov.

K likvidácii nepriateľov vám navyše dokonale poslúžia Assaultron Head a Gauss Rifle, ktoré pribudli do arzenálu hry. Vývojári taktiež zlepšili odmeňovanie hráčov za prejdenie prvého Raidu v histórii série, Vaultu 94, ktorý bol nedávno vydaný.

Zlepšení sa dočkali aj verejné podujatia a výzvy, ktoré vám po novom ukážu, aký typ podujatia sa odohráva a koľko hráčov sa do neho zapojilo.

Všetky opravy Patchu 13 (ktorých je skutočne požehnane) si môžete prečítať na oficiálnej stránke hry.

Lenže okrem toho si Bethesda opäť raz na**la do úst, keď opäť porušila svoj sľub, ktorý dala hráčom pred vydaním hry. Ten znel, že všetky mikrotransakcie vo Fallout 76 budú iba kozmetického charakteru. Nie, že by mal niekto o tom, čo hovorí Bethesda vysokú mienku, ale predsa. Sľub je sľub.

Hráčov teda nepríjemne prekvapilo to, že s novým updatom prišla aj nová chladnička. Normálna in-game chladnička, ktorá však hráčom umožní ukladať si tam jedlo a pitie. Keď si tam tieto predmety odložíte, tak chladnička zabezpečí, aby sa tak rýchlo neskazili. A okrem toho je tu ešte aj Collectron robotická stanica. V nej sa nachádzajú roboty, ktoré môžete vyslať, aby vo svete pozberali rôzne predmety.

Problém je akurát v tom, že obe sa musia kúpiť za in-game hernú menu Atoms, ktoré si samozrejme môžete pomaly šporiť, alebo ich kúpiť za reálne peniaze. Chladnička stojí 700 Atoms a stanica 500 Atoms. A aby to nestačilo, ceny sú nastavené tak, že si musíte kúpiť Atoms v hodnote 500 a 1100. Viete. Aby vám zvýšilo, a aby ste mali potom potrebu kúpiť si za zvyšok niečo ďalšie.

Asi nebudeme pripomínať, že zostávajúcim hráčom hry na F76 subreddite sa to vôbec nepáči a začali Bethesdu kritizovať.

Zdroj: Bethesda

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk