NBA 2K20 s poctou: Ide o druhú najhoršie hodnotenú hru na Steame

NBA 2K20 s poctou: Ide o druhú najhoršie hodnotenú hru na Steame

 

Tomu sa povie úspech!

Hall of Shame je rebríček v ktorom sa nechce ocitnúť asi žiadna hra, pretože ide o zoznam toho najhoršie hodnoteného, čo sa vyskytuje na Steame. No príchod nového ročníka NBA od spoločnosti 2K otriasol samotným TOP 10 tohto rebríčka, pretože NBA 2K20 sa vyšplhala na druhé miesto najhoršie hodnotených hier.

Hra má momentálne iba 15% kladných hodnotení, čo ju radí do rovnakého „vreca“ s klenotmi ako Flatout 3, Airport Simulator 2014, Uriel’s Chasm, Kinetic Void a ďalšími.

Ako ste už možno postrehli, najväčšie výčitky k smerujú k tomu, že je to vlastne gambling simulátor zaobalený do basketbalovej hry. Okrem toho sa hráči taktiež sťažujú na to, že celé to pôsobí ako DLC bez zmien oproti minulému ročníku. Ďalšie výčitky smerujú k tomu, že online časť je totálne nestabilná, často vyhadzuje hráčov zo serverov pri hraní a množstvo hráčov zažíva aj pády do operačného systému.

A mimochodom. Taskbar ikona, ktorá zobrazovala, že hráte NBA 2K19 už bola opravená. Lebo očividne to je momentálne priorita.

Medzitým sa na Twitteri stal celkom populárnym hashtag #fix2k20, takže sa zdá, že PC hráči nie sú jediní nespokojní.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk