Tvorcovia The Elder Scrolls založili nové štúdio

Tvorcovia The Elder Scrolls založili nové štúdio

 

Budú vytvárať dávno stratené hry.

Aj keď The Elder Scrolls si získal masívnu fanúšikovskú základňu až s príchodom hier ako Morrowind a Oblivion, tak všetko začala hra The Elder Scrolls Arena a jej pokračovanie The Elder Scrolls: Dagerfall. Dnes však už Bethesda funguje tak trochu iným spôsobom (pozdravujeme Fallout 76) a mnohým fanúšikom začali chýbať tie ich klasické hry, ktoré dostali štúdio na výslnie.

A práve túto medzeru na trhu sa bude snažiť nové štúdio, ktoré dostalo názov OnceLost Games. Jeho úlohou je skombinovať princípy klasických RPG hier z konca minulého storočia a moderných grafických technológii, aby vytvorili obrovský, dynamický svet plný masívnych a vetvených questov, sveta bohatého na históriu a komplexný editor postáv.

Za týmto štúdiom stoja skúsení herní vývojári Ted Peterson, Julian LeFay, Ian Phoenix a Vijay Lakshman, pričom traja z nich stáli pri zrode série The Elder Scrolls. Popri úvodných fázach vývoja vytvorila táto štvorica aj Discord server, kde im môžete zanechať spätnú väzbu a nápady ohľadom vývoja ich novej hry.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk