Do Fortnite sa chystá Batmaaaaaaan!

Do Fortnite sa chystá Batmaaaaaaan!

 

Chystá sa však aj niečo viac?

Vyzerá to, že veľký vydavatelia si našli nový spôsob, ako využívať Fortnite. Namiesto toho, aby sa snažili vytvoriť konkurenčnú hru, tak ho používajú na promovanie tých svojich, ako napríklad Borderlands 3 pred niekoľkými týždňami.

Do Fortnite sa totiž chystá „caped crusader,“ ochranca Gothamu, sám veľký Batman. To aspoň naznačujú súbory, ktoré sa nachádzajú v hre a ku ktorým sa dostal známy Fortnite leaker Lucas7yoshi. Podľa neho by malo ísť o ďalší crossover s novými zónami, ktoré do farebného Fortnite prinesú temnotu Gothamu. Do hry pribudne aj Grapnel Gun, Explosive Batarang a v súvislosti s Batmanom nemôže chýbať ani jeho plášť.

21. septembra je deň Batmana, takže je to asi ideálna príležitosť, ako predstaviť túto postavu aj tým, ktorí ešte nemali tú česť.

Tí, ktorých však Fortnite nezaujíma však začali špekulovať, že tento crossover nemusí byť len taký náhodný. Ako už možno viete, vydavateľ Warner Bros. a štúdio Warner Bros. Montreal chystajú novú Batman hru, ktorá je vo vývoji už dosť dlhú dobu. Je možné, že bude tento crossover doprevádzať práve predstavenie tejto hry? Určite by sme sa nebránili.

Zdroj: 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk