„Doživotný“ ban v Dota 2 si môžete vyslúžiť bez toho, aby ste sa previnili

„Doživotný“ ban v Dota 2 si môžete vyslúžiť bez toho, aby ste sa previnili

 

Je to však bug.

Zdá sa, že Valve má tak trochu problém. Je to už chvíľa, čo sme vás informovali o novom matchmaking update, ktorý priniesol okrem iného aj veľkú vlnu banov hráčov do roku 2038 za smurf účty, toxické správanie a ďalšie previnenia.

No postupne sa hlásia aj hráči, ktorí tvrdia, že dostali ban bez toho, aby sa niečím previnili. Ako dôkaz svojej neviny poskytujú rôzne reporty, ktoré naznačujú, že neboli ani nahlasovaní svojimi protivníkmi, ani predčasne neukončovali zápasy a ich resumé vyzerá priam ukážkovo. Čiže, aj keby ste ich slovám neverili, tak dôkazy ich bezproblémového správania existujú.

Jeden z užívateľov bol špeciálne rozhorčený, pretože počas hrania Dota 2 minul už vyše 1600 dolárov, ktoré mu samozrejme nikto nevráti.

Zdá sa však, že hra trpí nepekným bugom. Podpora hry totiž postihnutým hráčom oznámila, že problém je na strane Valve a aj keď sa u nich javí, že majú zabanovaný účet, tak všetko je to vina tohto bugu. Ak ste však narazili na podobný problém tak nemusíte zúfať, pretože problém by mal byť čoskoro opravený a vy by ste mali opäť získať prístup k hraniu hry.

Zdroj: Dexerto

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk