Novembrový Humble Monthly je šialený

Novembrový Humble Monthly je šialený

 

Z novembrového balíka Humble Monthly poznáme už 3 hry a je jasné, že ide o jednu z najveľkorysejších ponúk, ktoré sme v tejto službe videli.

Zvyčajne je z mesačných Humble ponúk odhalený iba jeden titul, ktorý hráčov láka na nákup. Tentokrát tu ale máme skoré Vianoce. Keď si kúpite novembrový Humble Monthly za 12$, môžete už teraz hrať skvelé hry ako Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy, alebo starší Call of Duty: WWII.

I keď ohlasy hráčov na Call of Duty: WWII sú rôzne, v našej redakcii si zaslúžil titul nadpriemerné hodnotenie. V obchodoch sa dá kúpiť za 37,99€.

Oveľa zaujímavejšie pôsobia ďalšie 2 tituly, ktoré môžete získať ihneď pri kúpe. Crash Bandicoot aj Spyro sú jedny z najikonickejších herných sérií minulosti a zaručene patria medzi klasiku. Navyše tieto remastery sa podarili na jednotku. Nejde tak iba o nostalgiu, ale hry majú naozaj čo ponúknuť aj dnešným hráčom.

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy stojí v obchodoch 19,99€ na PC, na konzolách to je 34,99€. Spyro Reignited Trilogy vyšiel na PC iba 3. septembra za 39,99€, konzolovka je za 34,99€. Je tak priam až neuveriteľné, že iba mesiac po vydaní je možné získať hru s viac ako 50% zľavou a zároveň k tomu dostať aj iné hry navyše.

November s Humble Monthly je tak prekvapivo lákavý a ak vás zaujal ktorýkoľvek z titulov v ponuke a na PC ho ešte nevlastníte, nenechajte si balík ujsť.

Ak Humble Monthly nepoznáte, funguje to tak, že mesačne si môžete kúpiť balík hier za 12$, alebo menej, podľa dĺžky predplatného. Pre budúcomesačný balík sú vopred známe niektoré hry, ktoré môžete hrať okamžite po kúpe balíka. Ak predplatné zrušíte okamžite, ďalší mesiac vám nebude účtované nič, no balík s hrami, za ktorý ste si zaplatili, vám ostane navždy. Balík si ale kupujete dopredu a ak chcete hry z novembrovej ponuky, musíte si bundle kúpiť do 01. novembra.

To znamená, že novembrový Humble Monthly, o ktorom sa tu píše, si môžete kúpiť už teraz! Zvyšné hry z balíka budú zverejnené a dostupné 1. novembra, no Crasha, Spyra a CoD si môžete stiahnuť ihneď po kúpe.

Balíky sú vyskladané z hier v celkovej hodnote viac ako 100$, od indie až po veľké AAA tituly.V tomto prípade je tak samozrejmé, že zvyšok balíku bude vyskladaný z lacnejších indie hier.

Okrem hier máte s Humble Monthly 20% zľavu na Humble Store, prístup do Humble Trove (zbierka 60+ DRM free hier), podporíte charitu a Humble z peňazí za túto službu podporí vznik jednej indie hry mesačne v rámci programu Humble Original.

 

Zdroj: humblebundle

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk