• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Na Steame sa objavila strategická adventúra Rain of Reflections, ktorá si zaslúži vašu pozornosť
Na Steame sa objavila strategická adventúra Rain of Reflections, ktorá si zaslúži vašu pozornosť

Na Steame sa objavila strategická adventúra Rain of Reflections, ktorá si zaslúži vašu pozornosť

 

Ak radi plávate aj v menej mainstreamových vodách herného priemyslu, možno vás zaujme práve tento herný titul.

Fanúšikovia adventúr, miešajúcimi sa s prvkami stratégie majú dôvod na oslavu. Svetlo sveta totižto uzrel nový herný titul Rain of Reflections, ktorý v sebe spája všetky tieto prvky. Hru majú na svedomí vývojári zo švédskeho štúdia Lionbite Games, ktorých základňa sa nachádza v metropole Štokholm.

Rain of Reflections je atmosferická adventúra, ktorá v sebe kombinuje prvky adventúr a stratégie a celá sa točí okolo mechaniky motivácie. Každý krok a voľba je permanentná a bude mať dôsledky na svet a postavy. Úvodná kapitola s názvom „Set Free“ sa sústredí na Wilonu, vedkyňu, pracujúcu na probléme náhlej globálnej neplodnosti.

Postupom času však začne spochybňovať morálnu stránku výskumov a rozhodne sa pre radikálnu vec, všetku svoju pozornosť sústredí na oslobodenie posledného narodeného dieťaťa zo zajatia. A tu začnú problémy, nakoľko v tejto snahe jej budú chcieť mocné sily za každú cenu zabrániť. Na výber budete mať rôzne možnosti ako v príbehu pokračovať, či už uprednostňujete stealth, radi sa z problémov „vykecáte“ alebo necháte za vás hovoriť zbrane.

Každá kapitola prinesie hráčom samostatný príbeh. Druhá kapitola „Open Eye“ sa bude sústrediť na súkromného vyšetrovateľa Dwennona Westa, pôsobiaceho v cyberpunkovej časti mesta The Cluster. Tretia kapitola s názvom „Undercurrent“ nám priblíži príbeh, točiaci sa okolo hnutia odporu Infrared, ktoré sa bude snažiť za každú cenu ochrániť svoj podzemný ukryt The Root, kde bude hráč konfrontovaný s hlavnou postavou Imra. Týchto dvoch kapitol sa však hráči dočkajú až v priebehu času.

Prvá kapitola hry Rain of Reflections je dostupná na Steame od 4. októbra 2019. Hru si môžete v súčasnosti zaobstarať za sumu 17,09 €.

Zdroj: gamespew.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk