Tak nakoniec na Modern Warfare nebudete potrebovať až 175GB miesta na disku

Tak nakoniec na Modern Warfare nebudete potrebovať až 175GB miesta na disku

 

Minimálne nie teraz.

Activision predvčerom zverejnil hardvérové požiadavky na svoj očakávaný prírastok do série Call of Duty. Modern Warfare vychádza 25. októbra, no podľa oficiálnych informácií potrebujete na PC až 175GB voľného miesta na to, aby ste si hru mohli nainštalovať. A to je aj v dnešnej dobe, kedy sa 100GB+ inštalácie stávajú bežnou súčasťou môže zdať pekelne veľa.

Po krátkom neveriackom krútení hlavou zo strany hráčov sa však ozval vydavateľ hry, spoločnosť Activision, aby hráčov trochu upokojil. Podľa neho si hra pýta 175GB miesta, no úvodný balíček toľko nezaberie: „175GB je potrebné miesto, ktoré hráčom odporúčame preto, aby si po vydaní hry mali kde uložiť aj dodatočný obsah, ktorý budeme do hry postupne pridávať. Pri vydaní bude hra zaberať menej miesta.“ Tým, že všetok DLC obsah bude pre všetkých zdarma, tak jeho inštalácia bude samozrejme povinná. 

Zároveň však neprezradili, koľko miesta to bude.

Táto informácia sa rovnako týka aj konzolových hráčov, pretože aj keď tí nemusia priamo riešiť nároky a procesor a podobné malichernosti, tak sa dá predpokladať, že podobné požiadavky na miesto na disku bude mať táto hra aj na konzolách.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk