• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Zabíjanie černochov na tony, mačka nastoknutá na samopal a močenie všade naokolo len nie do misy, to všetko je Postal 4: No Regerts
Zabíjanie černochov na tony, mačka nastoknutá na samopal a močenie všade naokolo len nie do misy, to všetko je Postal 4: No Regerts

Zabíjanie černochov na tony, mačka nastoknutá na samopal a močenie všade naokolo len nie do misy, to všetko je Postal 4: No Regerts

 

Naozaj svet potrebuje ďalší Postal?

Skutočne sa pýtam. Potrebuje? Je v súčasnom svete, kedy máme vážené hry s realistickou grafiku, hlbokou hrateľnosťou a prepracovaným level designom, vo svete, kedy sa hry konečne oprostili od bezduchého strieľania NPC postáv a konečne priniesli dospelejší a intímnejší zážitok, miesto pre ďalší Postal?

Prvé dve Postaly svojho času dokázali zamiešať karty, nakoľko nič tak šokujúce ešte na monitoroch nikto nevidel. No dnes? Dnes hráči, ktorí si bez problémov môžu na Facebooku pustiť živé vysielanie vystrieľanie mešity, len nad takou hrou mávnu rukou od nezáujmu. Nemám nič proti srande, zábave a čiernom humore, no pri dopozeraní ohlasovacieho traileru na Postal 4: No Regerts som neveril vlastným očiam, že bola štvorka naozaj ohlasená. Ak ste ešte video nevideli, no hru si predstavujete ako bezduchú vyvražďovačku všetkého živého, divné zbrane a podpriemerný vizuál, tak ste sa trafili. Postal 4: No Regerts vyzerá jednoducho strašne. A to aj na Early Access, v ktorom sa momentálne nachádza.

Ak sa vám trailer páčil, tak na to môžu existovať len dva dôvody. Buď ste old-school hráči, ktorý si pamätajú na vydanie prvej časti a na štvorku pozeráte ako na nostalgický návrat do vašich ranných herných časov alebo ste géniovia, ktorí v hre sú schopní nájsť niečo ako Svätý grál poznania a osvietenia, vďaka ktorému ste dokázali prekuknúť cez všetko to podpriemeré, čo z videa doslova srší. Skutočne silno pochybujem, že by táto hra mohla niečo povedať a ponúknuť súčasným moderným hráčom.

Tvorcovia uvádzajú, že Postal 4: No Regerts ponúkne veľký otvorený svet, sandbox s mnohými questami a tajomstvami. Po vzore svojich starších bratov bude hra ponúkať okrem tradičného vercajgu aj zábavné zbrane ako mačku či sliepku nastoknutú na hlaveň pušky, štýly hrania na agresorov a pacifistov (agresori je jasná vec, pacifisti používajú nesmrtiace zbrane) a nový hlas pre Postala, o ktorý sa postaral sám Jon St. John alias Duke Nukem.

Hra vyšla dnes na Steame v Early Accesse za približne 20 eur, hoci v momentálnej zľave ju môžete získať za približne 17 eur.

Zdroj: Gematsu, Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk