• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Ak ste vyhrali svoj prvý zápas v Fortnite: Chapter 2, tak sa netešte. Pravdepodobne ste hrali proti botom
Ak ste vyhrali svoj prvý zápas v Fortnite: Chapter 2, tak sa netešte. Pravdepodobne ste hrali proti botom

Ak ste vyhrali svoj prvý zápas v Fortnite: Chapter 2, tak sa netešte. Pravdepodobne ste hrali proti botom

 

Trochu psychickej podpory.

V utorok sa opäť spustil Fortnite a mnoho ľudí naskočilo na hype vlak novej mapy a kompletne nového Fortnite s entuziazmom. A prakticky hneď po spustení začalo množstvo ľudí hlásiť, že sa im podarilo vyhrať rovno prvý zápas, ktorého sa zúčastnili.

Bolo ich dokonca tak veľa, že na Twitteri sa dočkal obrovskej popularite hashtag #FirstDrop, kde práve hráči zdieľajú svoje zážitky z prvého zápasu v druhej kapitole Fortnite.

Ak aj vy patríte medzi tých šťastlivcov, ktorým sa to podarilo a ste nadšení z vlastnej šikovnosti, tak máme pre vás pravdepodobne zlú správu. Pravdepodobne ste hrali proti botom a nie proti živým hráčom.

Mnoho hráčov si totiž všimlo, že boli priamo vhodení do hry bez toho, aby prešli matchmakingom, alebo aby si vôbec vybrali spustenie zápasu. Následne počas zápasu vám možno túto skutočnosť prezradili konštantné správy tutoriálov a ani šikovnosť súperov nejak nevynikala.

Je zrejmé, že Epic takýmto nenápadným spôsobom chce povzbudiť hráčov a trochu im napumpovať ego. Veď hráč, ktorí hneď zažije úspech pravdepodobne dlhšie ostane pri hre samotnej. Na druhej strane to však poskytlo hráčom možnosť preskúmať mapu bez toho, aby si vás ulovil niekto šikovnejší, alebo nedajbože nejaký streamer.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk