Lacné hry zdražejú: Humble Monthly v podobe v akej ho poznáme končí!

Lacné hry zdražejú: Humble Monthly v podobe v akej ho poznáme končí!

 

Kompletné prepracovanie systému.

Humble Monthly fungoval doteraz celkom jednoducho. Stál 12$ mesačne a za túto sumu ste získali konkrétny balík hier, ktorý sa postupne odhaľoval a tie vám zostali natrvalo. Čoskoro sa však táto služba kompletne prekope a stane sa komplikovanejšou a drahšou.

Jej názov je Humble Choice a jej hlavnou výhodou je možnosť vybrať si hry, ktoré si chcete ponechať, namiesto toho, aby ste ich automaticky získali. Na druhej strane však bude táto možnosť výberu vykúpená vyššou celkovou mesačnou cenou za túto službu. Humble Choice tak po novom ponúkne tri úrovne, každú s iným poplatkom.

  • Pri najnižšej úrovni Humble Lite dostanete za 4,99$ mesačne prístup k DRM free databáze hier (Humble Trove) a 10% zľavu na nákup v Humble Store a taktiež aj limitovaný prístup k Humble Originals
  • Ďalšia úroveň bude stáť 14,99$ mesačne a jej názov je Humble Basic. V nej dostanete môžnosť vybrať si tri hry z ponúkaných, ktoré si necháte natrvalo a taktiež aj zvyšok výhod z Humble Lite.
  • Najväčším balíčkom bude Humble Premium, ktorý vám umožní ponechať si 9 hier podľa vášho výberu a dostanete dokonca 20% zľavu na nákup v Humble Store a aj zvyšok výhod.
  • Existuje však ešte možnosť zostať na „starom predplatnom.“ To má názov Humble Classic a stojí štandardných 12$. Podmienkou však je, že nemôžete zrušiť predplatné. Teda. Humble Classic je určený pre predplatiteľov s aktívnym predplatným a nedá sa naň dostať iným spôsobom ako tým, že budete neustále každý mesiac platiť 12$. Ak čo i len na jeden mesiac prerušíte svoje predplatné, vypadnete z Classic predplatného a už sa naň nebudete môcť nikdy dostať.

To, že tieto zmeny neboli veľmi dobre prijaté môžete vidieť napríklad na pomere likov a dislikov na Youtube (182 vs 1100), no zdá sa že Humble pôjde s takýtmto systémom do budúcnosti. Na oplátku za toto zdraženie však sľubujú kvalitnejšie hry. Uvidíme.

Zatiaľ nevieme, kedy plánujú tento systém spustiť, no údajne tak plánujú spraviť do konca tohto roka.

Zdroj: Humble Bundle

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk