Ďalšia nádielka free hier z Epic Store sa nesie v duchu Halloweenu

Ďalšia nádielka free hier z Epic Store sa nesie v duchu Halloweenu

 

Predĺžený víkend si môžete spríjemniť aj týmito titulmy.

Tento týždeň nám Epic Games Store prichystal naozaj tematickú nádielku. Obidve hry dokážu prekvapiť tým, ako dokonale sa hodia k tomuto sviatku, ale zároveň sú tak rozdielne.

Costume Quest je hra pri ktorej RPG žáner naberá dvojitý smer. Ocitáte sa v koži chlapca, ktorý so svojou dvojičkou ide do ulíc práve na Halloween. Ako je v Amerike zvykom, na Halloweensky večer deti chodia od domu k domu, a pýtajú si sladkosti. V tom nastáva zvrat a jeho sestričku unáša monštrum z jedného domu. Hráč musí prechádzať celým susedstvom aby pozbieral časti kostýmov, sladkosti, a kamarátov ktorí mu pomôžu unesenú sestru zachrániť. Podľa detských kostýmov sa odvíjajú hlavný hrdinovia v súbojoch, ako napríklad chalan oblečený v kartónoch za robota sa zmení na bojového mecha. Súboje sa potom odohrávajú ťahovým systémom.

Ak nie ste veľmi na sladkosti a detské kostýmy, môžete sa zamerať na hru SOMA. Dej hry je zasadený do podvodného výskumného zariadenia , kde začínate byť prenasledovaný strojmi. Práve tieto stroje budú jadrom všetkého zla, ale v konečnom dôsledku ide o psychologický horor, takže napätie by malo udržiavať práve strašidelné prostredie. Tieto mechanické monštrá dokážu zabiť hráča, ale vďaka moderom a z istej časti vývojárom, sa po dvoch rokoch pridal do hry „Safe Mode“, v ktorom nemôžete umrieť.

Obidve hry sú zadarmo až do 7.novembra.

Zdroj: EpicGames

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk