Epic Games Store údajne pripravuje spustenie predplatného na štýl Humble Bundle
Fáma

Epic Games Store údajne pripravuje spustenie predplatného na štýl Humble Bundle

 

Zaplaťte a hry si nechajte.

Aby Epic Games Store pritiahol hráčov ku svojej aplikácii, používa 2 hlavné prvky. Prvým sú časovo exkluzívne hry. Čiže nové hry ako Borderlands 3, The Outer Worlds, Control a hromadu ďalších si počas určitého obdobia (väčšinou je to jeden rok) kúpite iba na Epic Games Store a až potom ich uvidíte na Steame.

Druhým prvkom sú hry zdarma. Epic Game ich rozdáva na týždennej báze. Väčšinou ide o jednu hru zdarma, ktorú si po aktivácii môžete nechať, no často Epic rozdával dvojicu a niekedy aj viac hier naraz. A tak to plánuje robiť až do konca tohto kalendárneho roka.

Čo však potom? Zdá sa, že odpoveď na túto otázku má jeden herný insider. Podľa jeho informácií totiž Epic Games už teraz dáva dokopy systém, ktorý plánuje spustiť na jar budúceho roka. Ak by sme ho chceli popísať v jednoduchosti, asi najvhodnejším prirovnaním by bolo prirovnanie s Humble Monthly.

Epic Games totiž plánuje spustenie predplatného, kde hráčom výmenou za jeden mesačný poplatok ponúkne balíček hier. Vďaka tomuto predplatnému by sa mali hráči dočkať dvojice nových hier každý týždeň, čo by robilo približne 8 hier za mesiac. A ako bonus k tomu Epic bude prihadzovať aj nejaké kozmetické predmety pre Fortnite, aby motivoval aj fanúšikov tejto hry k aktivácii predplatného. Hry, ktoré dostanete vrámci predplatného vám po jeho skončení ostanú.

Zatiaľ nevieme podrobnosti, ako napríklad cena, no ak je táto informácia relevantná, tak sa o tejto službe nepochybne čoskoro dozvieme. Humble Monthly však momentálne prišlo so zvýšením cien svojho predplatného, čo však kompenzuje možnosťou výberu hier.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk