Pozrite si 10-minútovú gameplay ukážku z novej strieľačky Terminator: Resistance

Pozrite si 10-minútovú gameplay ukážku z novej strieľačky Terminator: Resistance

 

V ruinách Los Angeles budete bojovať o záchranu posledných zvyškov ľudstva. Či to však bude zábava alebo nie sa dozvieme už 15. novembra, kedy Terminator: Resistance v Európe vychádza.

Koniec sveta v podobe súdneho dňa, boj s robotmi vedenými umelou inteligenciou a cestovanie v čase sú prvkami dobre známymi z filmovej série Terminátor. Nielenže teraz v kinách vysielajú najnovší diel tejto slávnej sci-fi série, ktorú v roku 1984 prvýkrát preslávil Arnold Schwarzenegger, ale už o niekoľko dní sa dočkáme aj jej ďalšieho herného spracovania.

Za hrou stojí vývojárske poľské štúdio Teyon, ktoré v roku 2014 vyprodukovalo herný prepadák menom Rambo: The Video Game. Titul, ktorý vtedy pre zmenu čerpal z univerza ďalšieho akčného hrdinu, Sylvestra Stallonea, si aj od nás pred 5 rokmi odniesol mizerné hodnotenie.

Podľa 10-minútovej ukážky z herného Terminátora však existuje nádej, že Teyon sa zo svojich chýb poučil a tentoraz pre zmenu predostrie hráčom niečo kvalitnejšie. Opatrnosť je však, vzhľadom na predchádzajúce sklamanie, viac než na mieste.

Čo poviete, páči sa vám, čo ste v gameplay videu videli? Dáte Odboju šancu, alebo si radšej boj so Skynetom pozriete z diaľky?

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk