Budete hrať Diablo IV za Druida? Tak si pozrite týchto 20 minút z hrania

Budete hrať Diablo IV za Druida? Tak si pozrite týchto 20 minút z hrania

 

Hra je síce ešte za horami a za dolami, no každý jeden záber poteší.

Teraz keď už je existencia Diablo IV potvrdená, tak sa môžeme venovať tomu, aká bude hra a nemusíme špekulovať, či vôbec existuje. A nakoľko web GameInformer má ešte stále status exkluzívneho magazínu, tak jeho redaktori získali možnosť publikovať zábery z hrania tejto očakávanej hry. A zatiaľ čo naposledy sme si mohli vychutnať hranie hry za postavu Barbariana, tentokrát ho vystrieda niekto iný.

V akcii totiž uvidíme Druida a to vo vyše 20 minútach neprerušovaného hrania hry. V nich môžeme vidieť, ako sa správa jeho vlčia svorka a aké schopnosti má k dispozícii. Nebude vás už však naťahovať a odkazujeme vás na video nižšie.

A mimochodom. Blizzard potvrdil, že Diablo IV bude obsahovať mikrotransakcie, nakoľko je rok 2019, no tvrdí, že budú iba kozmetického charakteru. V komunite to však vzbudilo nečakané vášne, nakoľko hra je nie len o tom, aby ste boli čo najefektívnejší v boji, ale aj o tom, ako vyzeráte. Asi sa však nedalo čakať, že hra ich obsahovať nebude.

Keď sa tešíte na Diablo IV tak vedzte, že hry sa tak skoro nedočkáme. Je však vo vývoji na PC, Xbox One a Playstation 4 (zatiaľ).

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk