Predplatitelia EA/Origin Access nedostanú predčasný prístup k Jedi: Fallen Order

Predplatitelia EA/Origin Access nedostanú predčasný prístup k Jedi: Fallen Order

Porušenie sľubu.

Súčasťou predplatného Origin Access Basic a EA Access je predčasný prístup ku všetkým vydaniam EA hier po dobu 10 hodín. Predplatitelia Origin Access Premier majú zas neobmedzený predčasný prístup ku všetkým vydaniam EA.

No zdá sa, že nie ku všetkým. Prvou výnimkou je očakávaná akčná adventúra od štúdia Respawn, Star Wars Jedi: Fallen Order. Túto informáciu oficiálne potvrdil Twitter účet Originu a toto rozhodnutie odôvodnil tým, že nechcú, aby sa na svetlo sveta dostali spojlery predtým, ako si hru budú môcť užiť aj ostatní hráči. Výmenou za to dostanú predplatitelia služby oranžový svetelný meč, Bee-D-1 skin a dve špeciálne rukoväte svetelného meča ak máte štandardnú edíciu hry a ďalší Bee-D-1 skin, Crimson Mantis skin, digitálny artbook a behind-the-scenes video ak máte Digital Deluxe Edíciu.

Navyše, 10-hodinová skúšobná verzia pre Origin Access Basic a EA Access predplatiteľov nebude dostupná ani po vydaní hry, čo okamžite vzbudilo konšpiračné teórie o nízkych kvalitách hry, ktoré chce EA utajiť. Každopádne je to celkom divný postup, pretože EA už za tie roky vydalo niekoľko singel-player hier, kde mohol byť vyspojlovaný príbeh (Titanfall 2, Mass Effect Andromeda atď.), no nikdy sa pre takýto krok nerozhodli.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychádza 15. novembra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk