Starý, no potvrdený leak naznačuje, že beta Diablo IV bude v 2020 a vydanie v roku 2021

Starý, no potvrdený leak naznačuje, že beta Diablo IV bude v 2020 a vydanie v roku 2021

 

Naplnia sa aj tieto predpovede, alebo to bola iba zhoda náhod?

Štúdio Blizzard postupne odkrýva nové informácie o nedávno ohlásenom štvrtom pokračovaní legendárnej série Diablo. Napríklad, včera sme vás informovali o nových záberoch z hrania za hernú triedu Druid.

No ešte štyri mesiace pred oficiálnym ohlásením hry sa na Diablo subreddite objavil údajný leak. V ňom leaker tvrdil, že hru videl na vlastné oči a podelil sa s komunitou o veľké množstvo informácií o hre. Samozrejme, v danej dobe k tomuto leaku všetci pristupovali opatrne, pretože bývajú často vymyslené, no po predstavení hry sa k nemu hráči vrátili a zistili, že takmer vo všetkom podstatnom mal tento užívateľ pravdu.

Napríklad v tom, že hra inklinuje k MMO smeru, v tom, že hra bude bez podnázvu, že bude mať temnejšiu atmosféru, uhádol aj herné triedy a aj oficiálne predstavenie hry na BlizzCone 2019. A vzhľadom na to, že leak sa ukázal ako pravdivý, tak môžeme čerpať aj ďalšie informácie, ktoré Blizzard oficiálne neodprezentoval, no v tomto leaku sa objavili.

V prvom rade leaker písal, že pri vydaní bude mať Diablo IV päť hrateľných tried. V troch už predstavených sa trafil: Barbarian, Sorcerer a Druid. No ďalšími by mali byť Paladin a Amazon o ktorých zatiaľ Blizzard mlčí.

Post-launch model bude pozostávať z rozšírení, ktoré budú zdarma pre všetkých hráčov a z platených expanzií. Navyše Blizzard k tomu už oficiálne potvrdil aj kozmetické mikrotransakcie.

Vydanie hry je určené na rok 2021, no v roku 2020 by Blizzard chcel stihnúť betu, kde by hru otestovali sami hráči.

Celý tento leak si môžete prečítať na tomto odkaze, aby ste mohli sami zhodnotiť, či sa mu dá dôverovať. Pretože zatiaľ to vyzerá tak, že dá.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk