Je toto názov štúdia, ktoré stojí za novým Bioshockom?

Je toto názov štúdia, ktoré stojí za novým Bioshockom?

 

Trochu pátrania nás doviedlo k výsledku.

Asi ste postrehli, že v posledných dňoch sa začína vo veľkom špekulovať o návrate série Bioshock. Aj keď isté nie je zatiaľ nič, tak Take-Two ide „oživiť populárnu značku“ a aj informácie za oponou hovoria, že v kalifornskom meste Novato je pobočka štúdia Take-Two, ktoré pracuje na novej Bioshock hre. To má sídliť hneď vedľa tvorcov tretej Mafie, štúdia Hangar 13.

Lenže zatiaľ jediné informácie, ktoré o hre a štúdiu vieme sú špekulácie, leaky a informácie od webu Kotaku, ktoré si môžete prečítať tu.

Zopár členov komunity sa tak pustilo do pátrania, aby o štúdiu a hre zistili čo najviac a objavili informáciu, ktorá vyzerá ako oficiálny názov štúdia, ktoré bude za novú Bioshock hru zodpovedné. Ale poďme pekne postupne.

Ak si spomínate, v septembri sa objavila správa, že Take-Two si zaregistrovalo ochrannú známku na názov Mafia 4. No nezaregistrovala si ho priamo spoločnosť Take-Two, ale použila na to spoločnosť MarkMonitor. Preto začali fanúšikovia skúmať nedávne registrácie od tejto spoločnosti a zistili, že pred dvanástimi dňami dostala táto spoločnosť doménu CloudChamberStudios.com.

Taktiež bola zaregistrovaná ochranná známka na názov Cloud Chamber a dokonca sa tam objavilo aj logo.

Prakticky všetky tieto informácie postupne smerujú k nedávnej špekulácii, že hra bude ohlásená ešte v priebehu tohto roka, pravdepodobne na podujatí The Game Awards v decembri. Teraz však už nezostáva nič iné, len si počkať.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk