Čo všetko priniesla doposiaľ najväčšia aktualizácia pre Wolfenstein: Youngblood?

Čo všetko priniesla doposiaľ najväčšia aktualizácia pre Wolfenstein: Youngblood?

 

A čo je na novom prídavku do hry najlepšie? Že je úplne zadarmo.

Titul Wolfenstein: Youngblood síce vyšiel ešte v júli, no Bethesda sa snaží hru držať pri živote aj viac než tri mesiace po jej debute. Ten bol, koniec koncov, trochu rozpačitý – po úspechu Wolfensteina a jeho pokračovania s podtitulom „The New Colossus“ nebol „Youngblood“ až takým ternom. U nás si krvavý príbeh Blazkowiczových dcér odniesol tri hviezdičky z piatich, pričom najviac prekážal slabý príbeh a suché misie.

Na druhej strane, Wolfenstein bol vždy hlavne o zabíjaní nacistov, takže si usúdok musíte spraviť sami. Ak nad hrou stále váhate, možno vám pri rozhodovaní pomôže skutočnosť, že po poslednej aktualizácii je hra, čo do obsahu, bohatšia.

Pribudli, napríklad, dve nové oblasti (parížsky rezervoár a nacistický bunker), ktoré budete preskúmavať v rámci novej úlohy s názvom Da’at Yichud Artifacts (artefakty Da’at Yichud). Keď túto vedľajšiu úlohu zdoláte, objaví sa 20 nových máp k pokladu v podobe skúseností, strieborných mincí a bodov dovedností.

Okrem toho sa repertoár Jess a Soph, dcér hrdinu predchádzajúcich hier „Bídžeja“, rozšíri o 11 nových schopností.

V aktualizácii s číslom 1.0.7 nesmú, ako inak, chýbať aj nové kustomizácie výzoru, presnejšie – nové skiny.

V neposlednom rade doplnia arzenál noviniek aj traja noví nepriatelia – vojak, ktorý sa dokáže teleportovať, Tesla dron a Laserhund.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk