V PUBG už nebudete musieť platiť za otvorenie lootboxov

V PUBG už nebudete musieť platiť za otvorenie lootboxov

 

Konečne to prišlo.

Štúdio PUBG Corp. oznámilo, že ich systém lootboxov a mikrotransakcií sa dočká veľkých zmien, ktoré započnú 18. decembra. Doteraz to fungovalo tak, že ak ste získali krabičku s lootom v hre, tak ste si museli, podobne ako v CS:GO, kúpiť kľúč, ktorým ste si danú krabičku odomkli. Ich cena sa pohybovala na úrovni 2,50$.

Lenže spomínaného 18. decembra tieto kľúče navždy zmiznú a krabičky si od tohto dátumu budete odomykať za pomoci BP meny, ktorú môžete získať hraním hry.

„Cena predajných lootboxov v PUBG je čisto závislá na užívateľoch a obchodovanie s týmito predmetmi je súčasťou PUBG zážitku. No hodnota uzamknutých krabíc bola medzi PUBG hráčmi príliš nízka. To znamená, že platené lootboxy neboli príliš populárne a to zhoršovalo celý zážitok získavania týchto krabíc.“

„Rozmýšľali sme nad spôsobmi ako tento proces zmeniť tak, aby sme uspokojili hráčov a budeme naďalej upravovať ekonomiku tak, aby sme hráčom poskytli lákavejšiu ponuku týmto novým systémom lootboxov.

Čiže 18. decembra zmiznú zo Steam obchodu uzamknuté krabičky. Tie, ktoré však už teraz existujú v obehu zostanú dostupné na predaj, no systém vám umožní kúpiť si kľúč iba v prípade, že budete mať v inventári uzamknutý lootbox.

Zdroj: PUBG Corp.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk