Rockstar reaguje na zlý stav PC verzie Red Dead Redemption 2 ďalším patchom

Rockstar reaguje na zlý stav PC verzie Red Dead Redemption 2 ďalším patchom

 

Ten toho opravuje skutočne veľa.

Asi nikto netvrdí, že PC verzia Red Dead Redemption 2 je v dobrom technickom stave a očividne si to uvedomuje aj Rockstar, ktorý s komunitou PC hráčov aktívne komunikuje o problémoch, ktoré ich trápia. A nie je ich málo.

Tak pre tých máme dobrú správu. Rockstar vydal pre túto očakávanú hru ďalšiu veľkú aktualizáciu, ktorá opravuje plejádu problémov. Asi najdôležitejšie je to, že opravili stuttering na štvor a šesť-jadrových procesoroch v kombinácii s grafickou kartou Nvidia. Pre dosiahnutie ešte lepšieho efektu samozrejme vývojári odporúčajú stiahnuť update grafickej karty 441.34.

Zmizne konečne aj nepekný kurzor pri hraní verzie cez Epic Games Store a taktiež Rockstar opravil chybu, ktorá nesprávne viazala míňanie staminy na framerate PC verzie, čo znamenalo, že čím väčší framerate bol, tým rýchlejšie sa stamina míňala. Zlepšili taktiež aj nastavovanie značiek na mape.

Celý zoznam opráv si môžete prečítať nižšie.

Vyzerá to teda tak, že trpezliví hráči, ktorí čakajú na vydanie Steam verzie hry (tá príde v decembri) dostanú vyladený zážitok, čo sa o vydaní na ostatných „platformách“ povedať nedá.

Zdroj: Rockstar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk