Valve odstavuje Team Fortress 2 na vedľajšiu koľaj!

Valve odstavuje Team Fortress 2 na vedľajšiu koľaj!

 

Smutná správa o ktorej sme si mysleli, že nikdy nenastane.

Aj keď Team Fortress 2 stále patrí medzi tie populárnejšie hry na Steame, jej čísla už ani zďaleka nedosahujú čísla, ako niekedy a vyzerá to tak, že nad hrou už zlomilo palicu aj samotné Valve (ktoré má zjavne plné ruky práce s novou Half-Life VR hrou).

„Valve reportér“ z Youtube kanálu Valve News Network totiž prišiel s informáciou, ktorá zarmúti všetkých aktívnych hráčov hry. Vývojár zo spoločnosti Valve, Greg Coomer mu totiž prezradil, že na novom obsahu pre hru už nepracuje takmer nikto, čo bolo z časti zrejmé tým, že hra sa už dávno nedočkala novej veľkej aktualizácie.

Ďalší vývojár, ktorý ostal v anonymite prezradil, že Valve vôbec netuší, kedy a či sa vôbec hráči niekedy dočkajú novej aktualizácie pretože „majú na práci dôležitejšie veci“ a dodal, že aj keby sa Valve interne rozhodlo ukončiť vývoj hry, nedajú to vedieť fanúšikom, pre prípad, že by toto rozhodnutie jedného dňa odvolali.

Takže hráčom ostáva iba čakať a dúfať, že možno jedného dňa Valve niečo vydá. Momentálne je však väčšina vývojárov presúvaná k Half-Life: Alyx, VR hre, ktorú Valve ohlásilo pred niekoľkými dňami a to vrátane vývojárov, ktorí pracovali na Team Fortress 2 a hra je tak odložená na vedľajšiu koľaj.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk