Je to tu! Steam spustil svoj Jesenný výpredaj, kde ušetríte desiatky eur

Je to tu! Steam spustil svoj Jesenný výpredaj, kde ušetríte desiatky eur

 

Čoho všetkého sa hráči dočkali?

Tak ako to bolo leaknuté už pred niekoľkými týždňami, včera nastal presne ten deň, kedy Valve spustilo svoj nový výpredaj a ten dostal prívlastok Jesenný výpredaj. Ten potrvá do 3. decembra 2019, no ak ste čakali nejaké komunitné podujatie, ktoré vám ho spestrí, tak máme pre vás bohužiaľ zlé správy.

Valve si totiž zrejme komunitné podujatie šetrí na Zimný výpredaj a teraz sa tak hráči nedočkali ničoho, čo by ich počas výpredaja zabavilo. No esenciálny prvok výpredajov nechýba a Valve vám dovolí ušetriť peknú kôpku peňazí na rôznych hrách.

Medzi tri hlavné dealy bol zaradený Gears 5, ktorý zlacnil na 34,99€ (-50%), Code Vein, ktorý stojí 34,99€ (taktiež -50%) a Cities Skylines za 6,99€ (-75%)

Vysokých zliav sa však dočkali aj hry ako The Surge 2, The Crew 2, Rising Storm 2, 7 Days to Die, Civilization VI, Age of Empires: Definitive Edition a napríklad aj Portal 2, ktorý si kúpite za neuveriteľných 0,81€. Zľavnených hier sú stovky, takže vás nebudeme zdržiavať a rovno vás posielame, aby ste svoje ťažko zarobené peniaze utratili na hrách, ktoré si možno ani nikdy nezahráte, no podstatné je, že ich máte.

Zdroj: Valve

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk