Najnovší Dragon Quest prichádza na PC

Najnovší Dragon Quest prichádza na PC

 

PC hráči sa budú môcť už o necelé dva týždne zabaviť pri Dragon Quest Builders 2.

DQ Buidlers 2 bolo prvotne vydané ešte v decembri 2018 pre Switch a PS4. Mix Minecraftového sandboxu a RPG prvkov Dragon Quest série si získal mnohých fanúšikov, o čom hovoria nadpriemerné recenzie nielen herných webov, ale aj mnohých hráčov.

Z hľadiska hrateľnosti tu nájdete menšiu voľnosť ako v Minecrafte, niekedy hráčov až priveľmi vedie za ruku v podobe preddefinovaných stavebných plánov, no kreatívni hráči tu májo stále dostatok možností ako sa zabaviť. Zároveň ponúka hra desiatky hodín príbehu a online sandbox režim pre 4 hráčov.

Na Steame bude Dragon Quest Builders vydané 10. decembra. Cena je 59,99€. Na staršiu hru to môže vyzerať ako priveľa, no k nákupu dostanete všetok doteraz vydaný DLC obsah, čo je v podstate niečo cez 100 receptov a predmetov a exkluzívny digitálny obsah.

Ak patríte ku konzolovým hráčom, DQ Builders 2 si môžete kúpiť pre Switch za 49,99€ a na PS4 za 34,99€.
Pokiaľ si myslíte že ide iba o lacnú kópiu Minecraftu, ktorá nemá čo ponúknuť, na oboch platformách sú dostupné zadarmo hrateľné demo verzie. Na PS4 to je Dragon Quest Builders 2 - Jumbo Demo a na Switchi ho nájdete pod rovnakým názvom v eshope po prihlásení do konzoly. Ponúknuť by malo niekoľko hodín z hry a progress si môžete preniesť do plnej verzie hry.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk