Rockstar sa za problémový PC port ospravedlňuje hráčom balíčkom predmetov zdarma

Rockstar sa za problémový PC port ospravedlňuje hráčom balíčkom predmetov zdarma

 

„Tu máte a už sa nesťažujte.“

Nebol to veľmi ideálny mesiac. Aj keď mnoho PC hráčov hlásilo, že s Red Dead Redemption 2 nemá žiaden problém, tak veľké množstvo zase trpelo pod ich návalom. Rockstar o tom veľmi dobre vedel a tak so železnou pravidelnosťou vydával opravy, ktoré postupne zlepšovali zážitok hráčov: „Po niekoľkých aktualizáciách hry, Rockstar Game Launchera a nových Nvidia ovládačoch veríme, že drvivá väčšina problémov s hrou bola odstránená,“ prezradil Rockstar v blogovom príspevku.

„Naďalej však budeme pokračovať na odstraňovaní zostávajúcich problémov a ak nejakými trpíte, navštívte podporu Rockstar.“

Rockstar však tento blogový príspevok nevydal iba preto, aby si zvyšoval ego, ako situáciu zvládol. Oznámil totiž hráčom, že za ich trpezlivosť pri odstraňovaní problémov budú odmenení špeciálnym balíčkom. Ten je určený pre Red Dead Online a bude obsahovať Prieto Poncho a Complimentary Care Package, ktorý bude obsahovať veľké množstvo nábojov pre rôzne zbrane a predmetov na ozdravovanie.

Navyše k tomu pridajú v blízkej budúcnosti aj Marino Bandolier a nový Off-Hand Holster. Tieto predmety získajú všetci PC hráči Red Dead Online, aj tí, ktorí sa do hry pripoja až teraz.

Hra totiž už o niekoľko dní vychádza na Steame, čo znamená veľký nával nových hráčov.

Zdroj: Rockstar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk