Takto bude vyzerať herná mapa v Cyberpunk 2077!

Takto bude vyzerať herná mapa v Cyberpunk 2077!

 

Teda minimálne jedna časť herného sveta.

Tvorcovia Cyberpunku 2077, štúdio CD Projekt RED síce potvrdilo, že svet ich očakávanej RPG hry bude menší ako pri Zaklínačovi 3, no zároveň prezradili, že bude „hustejší“ a hlavne vertikálnejší, nakoľko sa presúvame do futuristického mesta.

Potvrdil to producent Richard Borzymowski ešte v Auguste: „Keď sa pozriete na hernú plochu v metroch štvorcových, tak Cyberpunk 2077 je menší ako Zaklínač 3, no je to kľúčom je hustota obsahu, pretože berieme svet Zaklínača a napraceme ho do menšej plochy, pričom vymažeme pustatinu naokolo. V Zaklínačovi bol veľký otvorený svet s lesmi a menšími mestami ako Novigrad, no v Cyberpunku budete v Night City a okolí.“

Zatiaľ sme však nemali možnosť vidieť, ako bude vyzerať mapa mesta v hre. Až doteraz. A prezradilo nám to asi nechcene štúdio CD Projekt RED. V obchode Amazon Japan sa totiž objavila v ponuke kniha The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition, ktorá príde zároveň s hrou. A práve na obale tejto knihy sa objavil nákres pôdorysu mesta Night City. Ten podľa „odstrihnutia“ na vrchu nie je kompletný, no dáva nám celkom dobrú predstavu o tom, čo nám Night City ponúkne.

Cyberpunk 2077 vychádza 16. apríla 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk