Prvé Epic Game Store exkluzivity si konečne nachádzajú cestu na Steam

Prvé Epic Game Store exkluzivity si konečne nachádzajú cestu na Steam

 

Budúci rok bude pre fanúšikov Steamu skutočne bohatý.

Minulý rok približne v tomto období ohlásila spoločnosť Epic Games vytvorenie vlastného klienta s názvom Epic Games Store a jeho primárnym spôsobom presadenia sa bolo získavanie časových alebo trvalých exkluzivít, ktoré hovorili jasnou rečou: „Ak si tie hry chceš zahrať teraz, musíš si nainštalovať Epic Games Store.“

A okolo nich vzniklo dosť veľa kontroverzie, najmä pri hrách ako Metro: Exodus či Borderlands 3.

Vzhľadom na to, že uplynul rok od začiatku fungovania tohto obchodu znamená to jediné: Prvé „exkluzivity“ sa pomaly ale isto dostávajú aj na Steam a ďalšie platformy a medzi nimi nájdete tieto hry.

Prvou z nich je Souls-like hra Ashen, ktorá patrila k príjemným prekvapeniam v minulom roku. Hru nájdete na Steame a aj na GOGu, pričom kúpiť si ich môžete za zvýhodnenú cenu.

Ďalšou hrou je Hades od tvorcov Bastion a Transistor. Hra je však ešte stále v Early Access a jej plné vydanie je naplánované na druhú polovicu roka 2020. Kúpiť si ju však môžete už teraz a to taktiež za zníženú cenu 16,79€.

Treťou hrou, ktorá prišla po roku na Steam je Hello Neighbor: Hide and Seek, ktorá je do tretice v zľave 20% a kúpiť si ju môžete za 19,99€.

Z ďalších „vysokoprofilových“ hier sa môžeme tešiť na Metro: Exodus vo februári a Borderlands 3 v marci. Okrem veľkého množstva očakávaných hier roka 2020 tak majú fanúšikovia Steamu postarané o zábavu aj hrami, ktoré síce vyšli v tomto roku, no nie na „ich“ platforme.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk