Nové zábery Flight Simulator potvrdzujú sneh a udivujú vizuálnou kvalitou

Nové zábery Flight Simulator potvrdzujú sneh a udivujú vizuálnou kvalitou

 

Priaznivci lietania sa už nevedia dočkať.

Nový Microsoft Flight Simulator patrí medzi najambicióznejšie hry súčasnosti, nakoľko používa masívne množstvo topografických dát aby vytvorili čo najrealistickejšie zobrazenie našej planéty a poskytli tak fanúšikom lietania čo možno najkrajší možný vizuál. A musíme povedať, že zatiaľ nás zábery z hry ohromujú.

A dokonca to vyzerá tak, že štúdio Asobo a Microsoft do hry pridajú aj podporu ročných období, nakoľko to odteasovali videom na Youtube, ktoré vyzerá opäť raz úžasne.

O pridaní ročných období už Asobo nahlas uvažovalo aj po oficiálnom ohlásení hry v lete minulého roka. Problém akurát spočíva v tom, že to nie je tak jednoduché, ako nafarbiť celú mapu na bielo. Podľa zástupcov štúdia by to znamenalo napríklad zmenu riek na zamrznuté, presun niektorých druhov zvierat do iných kútov sveta, čo už je o čosi komplexnejší problém.

Taktiež z videa nie je zrejmé, či budú ročné obdobia dynamické, alebo si jednoducho navolíte mapu v konkrétnom ročnom období.

Ak sa chcete zúčastniť alfa testovania Microsoft Flight Simulatora, tak je potrebné, aby ste sa zaregistrovali do Insider programu na stránkach hry

Dátum vydania zatiaľ nie je stanovený, no očakáva sa, že hra príde v priebehu tohto roka.

Zdroj: Youtube/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk