Testovanie legendárneho Halo: Combat Evolved na PC začne vo februári

Testovanie legendárneho Halo: Combat Evolved na PC začne vo februári

 

Ďalšia súčasť The Master Chief Collection prichádza.

Teraz, keď už je PC port Halo Reach vrámci Halo The Master Chief Collection vydaný a keď si štúdio 343 Industries doprialo zaslúžený odpočinok počas Vianoc, je na čase pustiť sa do portovania ďalších hier z tejto série, pričom tým ďalším dielom je ten, ktorý to všetko začal – Halo: Combat Evolved.

Postup bude rovnaký ako pri Halo Reach. To znamená, že najprv dostanú k PC verzii hry prístup tí, ktorí sa budú podieľať na jej otestovaní vrámci testovacieho programu štúdia a následne bude hra vydaná za 9,99€ na Steame a taktiež pridaná do služby Xbox Game Pass na PC. 

A štúdio oznámilo, že testovanie hry sa začne vo februári: „Potrebujeme otestovať a získať spätnú väzbu pre väčšie množstvo obsahu pred oficiálnym vydaním hry. Tieto testy budú zahŕňať elementy hrateľnosti, dedikované servery, peer-to-peer pripojenie, crossplay a fungovanie Steam a Windows verzie a taktiež aj postup hrou.“

Štúdio však neočakáva, že by testovanie trvalo tak dlho ako pri Halo Reach, nakoľko Halo: Combat Evolved PC verzia existuje a preto by jej portovanie v novom grafickom kabáte nemalo byť tak komplikované. Či ale budeme mať pravdu, to ukáže až čas.

Zdroj: 343

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk