Ak hľadáte ultimátny stroj na hranie, tak toto by nemalo uniknúť vašej pozornosti

Ak hľadáte ultimátny stroj na hranie, tak toto by nemalo uniknúť vašej pozornosti

Pokus v podobe Big O totiž prichádza oficiálne na trh.

Ešte v júli minulého roka zasponzorovala spoločnosť Origin PC youtubera Lewisa Hilsentegera aka. Unbox Therapy svojim experimentálnym kúskom s názvom Big O, ktorý ohromil hlavne tým, že to bola herná mašina, ktorá v sebe obsahovala všetky súčasné herné platformy. To znamená výkonný PC, Playstation 4 Pro, Xbox One X a dokonca aj dock na Nintendo Switch. Tento neuveriteľný produkt si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Nakoniec však nezostalo len pri experimente a po prosbách fanúšikov sa spoločnosť Origin PC rozhodla pridať tento produkt do svojej ponuky. Existujú však určité obmedzenia a hlavne si pripravte poriadnu kôpku peňazí.

Obmedzenie spočíva v tom, že si musíte vybrať či tam chcete mať Xbox One X alebo Playstation 4 Pro a nemôžu tam byť obe naraz. Viete si tak vytvoriť neuveriteľnú 2 in 1 zostavu v ktorej nájdete nie len PC, ale aj konzolu podľa vášho výberu.

A cena? Tá najnižšia konfigurácia začína na sume 2484 dolárov, pričom jej súčasťou je Playstation 4 Pro s 1TB diskom, Intel Core i5 9600K, 16GB RAM, GeForce GTX1660 Super, Windows 10 a poštovné. Okrem rôznych LEDiek a laserového gravírovania si však môžete upraviť aj komponenty tejto beštie a pridať si tam napríklad 2TB SSD disk ku Xbox One X konzole, Intel Core i9 9900K, 64GB RAM, vodné chladenie s LED svetielkami, Nvidiu RTX 2080Ti, 1TV NVMe SSD disk, čo vás vyjde na príjemných 5034 dolárov. Aspoň to poštovné dávajú zdarma.

Tento šialený produkt dokonca získal ocenenie na výstave CES 2020.

Keby ste náhodou mali záujem o kúpu takéhoto monštra, tak odkaz s konfigurátorom nájdete tu. 

Zdroj: OriginPC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk