Blizzard o Warcraft 3: Reforged: Bol to pre nás ťažký týždeň

Blizzard o Warcraft 3: Reforged: Bol to pre nás ťažký týždeň

 

Nie iba pre Blizzard.

Keďže celá katastrofa v podaní vydania Warcraft 3: Reforged je ešte relatívne čerstvá, tak bolo jasné, že počas prezentácie finančných výsledkov spoločnosti sa budú investori pýtať najvyššieho vedenia Blizzardu aj na túto tému. Predsa len nechcete, aby sa firma v ktorej máte investované svoje peniaze takto verejne strápňovala.

A presne tak to aj bolo. Šéf Blizzardu J. Allen Brack preto dostal niekoľko otázok smerovaných k tomu, čo si o celej situácii myslia a hlavne to, kam s Warcraft 3: Reforged plánujú smerovať ďalej.

Ohľadom Warcraft 3: Reforged. Úprimne bol to pre nás ťažký týždeň. Naša komunita od nás očakávala skutočne úžasné veci a od ich spätnej väzby vieme, že sme túto úroveň nedosiahli.“

No vždy si stojíme za svojimi hrami a neustále ukazujeme nie len to, že sme ochotní ich ďalej podporovať, ale aj to, že sme ochotní na nich stavať do budúcnosti. A sme ochotní to spraviť aj pri tejto hre. Budeme pokračovať v aktualizáciách hry a taktiež budeme s komunitou komunikovať, kam smerujeme ďalej.“

Čo konkrétne mal však na mysli, to neprezradil.

Ak chcete zostať v obraze, čo sa vlastne s Warcraft 3: Reforged stalo, tak nižšie sú odkazy na všetky články, ktoré sa téme venujú.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk