PUBG dostane klasický Team Deathmatch mód

PUBG dostane klasický Team Deathmatch mód

 

Prioritou je však samozrejme Battle Royale.

Nie je to prvý krát, čo štúdio Bluehole experimentuje s pridaním Team Deathmatch módu do ich populárnej Battle Royale hry Playerunknown’s Battlegrounds, no tentokrát to vyzerá, že sa tam mód udrží oveľa dlhšie, ako naposledy v roku 2018.

Štúdio totiž oznámilo, že do Arcade sekcie hry pribudol s patchom 6.2 nový Team Deathmatch mód, ktorý sa bude odohrávať vo formáte 8v8 na siedmych mapách, ktoré sú vytvorené v už existujúcich prostrediach. Mód bude podporovať iba pohľad z prvej osoby a každý hráč dostane na výber z ôsmych štartovacích výbav. Mód bude podporovať aj automatickú regeneráciu zdravia a zápasy budú trvať 10 minút, alebo 50 zabití pre jeden tím. A samozrejme, friendly-fire bude deaktivovaný.

Autori však ubezpečujú, že prioritou pre vývojárov je naďalej Battle Royale: „Fanúšikovia, ktorí preferujú Battle Royale sa nemusia obávať. Našou snahou je aj naďalej priniesť najrealistickejší a najintenzívnejší Battle Royale zážitok na trhu.“

Zároveň však priznali, že ak sa módu bude dariť, tak ho budú postupne rozširovať napríklad aj pridaním nových herných módov.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk