Bioware chce obnoviť jednu zo svojich „prestížnych značiek“

Bioware chce obnoviť jednu zo svojich „prestížnych značiek“

 

Čo to ale bude?

Kanadské štúdio Bioware síce bolo niekedy na piedestáli herného priemyslu z hľadiska kvality produkovaných hier, no v posledných rokoch a po posledných dvoch hrách musí v prvom rade dokázať, že na to má. Mass Effect Andromeda a Anthem totiž dosť pošramotili povesť tohto legendárneho štúdia a ani jeho fanúšikovia nevedia, aká budúcnosť ho čaká.

Zdá sa však, že Bioware plánuje načrieť do svojej minulosti. Do tej, ktorá mu priniesla slávu. Štúdio totiž v novom inzeráte na pozíciu Technického šéfa hľadí niekoho, kto im pomôže dostať k hráčom hru v jednej z najprestížnejších značiek štúdia. Konkrétne sa tam píše:

„Budete jedným zo vedúcich senior inžinierov, ktorá sa budú podieľať na vývoji novej hry v prestížnej Bioware značke a budete lídrom v ďalšej stratégii štúdia Bioware. Budete komunikovať s ďalšími vývojármi z ďalších odvetví a pomôžete budovať technológiu ktorá prinesie hráčom úžasné zážitky.“

Tak poďme vylučovacou metódou. Anthem to určite nebude, nakoľko ten je vo fáze kompletného prepracovania. Nový Dragon Age je síce vo vývoji, no ani na ten to nevyzerá, nakoľko táto hra by mala byť v hlbokom vývoji.

A navyše, už teraz vieme, že na Dragon Age pracuje iba časť Bioware Edmonton, zatiaľ čo ďalšia pracuje na tomto projekte. Ostávajú nám tak iba možnosti: Mass Effect, alebo dostalo Bioware zelenú na ďalší diel KOTOR-a. Ktoré by ste preferovali, to asi nechám na zhodnotení každého z vás.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk